Moje drugie hobby

Moim hobby oprócz gotowania i pieczenia jest też ogrodnictwo. Bardzo lubię sadzić kwiaty, krzewy, drzewka, a później patrzeć jak to rośnie.

Aktualnie testuję produkty sklepu www.cebule.plpaczka1

Kilka dni temu dotarła do mnie paczka z tego sklepu. Muszę się przyznać, że oczekiwałam na nią z wielką niecierpliwością, dlatego kiedy już wpadła w moje ręce byłam bardzo podekscytowana jej otworzeniem. Firma Pana Jana Wiśniewskiego – cebule.pl zgotowała mi miłą niespodziankę, ponieważ wszystko było bardzo profesjonalnie zapakowane. Zresztą spójrzcie na zdjęcie. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Pozostawiam Was z poniższą recenzją.

Lilie1Pierwszym produktem, z którym chcę Was zostawić są sadzonki cebul lilii orientalnych i azjatyckich. Każda sadzonka wraz z dodatkiem ziemi zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co pozwala na utrzymanie wilgoci oraz świeżości. Takie zapakowanie zabezpiecza ją również przed uszkodzeniem i wysuszeniem podczas transportu, dlatego otrzymałam ładne i zdrowe sadzonki lilii. Cebule są duże i dorodne. Oznacza to, że są bardzo dobrej jakości.

 

 

lilie2

 

lilie3

A do ułatwienia sobie pracy przy ich sadzeniu, polecam sadzarkę i koszyk do cebul.

sadzarka

Na drugi ogień idzie sadzonka jabłoni szampion (champion).jabłoń2 jabłoń

Profesjonalnie zapakowana i zabezpieczona przed trudami przewozu. Korzeń sadzonki owinięty wraz z ziemią czarną folią zapewnia jej wilgoć podczas transportu. Tak osłonięta dotarła do mnie nieuszkodzona i dostatecznie nawilżona. Na pierwszy rzut oka sadzonka wygląda dobrze jakościowo.

 

Trzeci produkt z jakim chcę Was zostawic to kiełkownika.kiełkownica kiełkownica2

Powiem szczerze, że ten produkt bardzo mnie zaciekawił, bo jeszcze nie miałam przyjemności sadzić kiełków na kiełkownicy. Na czas transportu została zapakowana w kopertę bąbelkową, dzięki czemu nie uszkodziła się podczas spedycji. Kiełkownika wykonana jest z plastiku. Pomimo delikatności jest to solidnie wykonany produkt. Już nie mogę doczekać się kiełków ;).

 

Firmie serdecznie dziękuję za współpracę. Zapraszam Was do zakupów na stronie:

www.cebule.pl

oraz polubienia fanpage:

www.facebook.com/KochamKwiaty

Dla moich czytelników mam niespodziankę od sklepu cebule.pl: rabat w wysokości 7% ważny do 31.08.2014r. (kod rabatu: 8fdfsdf). Wystarczy go wprowadzić przy składaniu zamówienia.

Miłych zakupów 🙂